Yılmaz Odabaşı Web Sitesi Untitled 1
 
.

        Web sitemizin konuk defterinin mesaj gönder butonu kapatılmış olup, arşiv olarak açıktır.


   Gönderen

   Ata GÜLER
   Evren

  18.5.2009

     Yüreğinden öpüyorum abi, şiirini dinledim şimdi ne demeli ki bilmiyorum... Sen internette var olmadın, kim silebilirki yüreğindeki güvercinleri kim, kim anlayabilir Diyarbakır'da kiralık bisiklete binmeyi.adına hack, hamam böceği, faşist her ne dersek diyelim bir gerçek var ki yaşamımızda tahammülsüz istenmeyen çibanlardır. "Ne Diyarbakır anladı beni ne de sen/ Oysa ne çok sevdim ikinizi de bilsen..."


   Gönderen

   marko demir
   bodrum

  18.5.2009

     ne deyimki üstat -abi sermayesiz bir dünyamsın sen . kenger toplarken ellerine diken batan cocukların cıglığısın yüreklerin aydınlıgısın...bana son istegim söylerlerse, senin sözlerni dinliyerek azraile gitmek isterim...abicıgım eger Bodruma gelirsen haberımız olabılır mı????


   Gönderen

   oğuz takmaz
   adana

  18.5.2009

     yılmaz abi bilyormusun keşke bende senin gibi olabilsem.bırak abi birileri seni sevmesin öteki olarak görsünler , biz okurlarının sevgisini eminim hiç bir zaman kaybetmeyeceksin ,senin satırların yazdıkların olmasa bile hep yüregimde sevecen yılmaz abim kalacaksın.yanımda kimse kötü bir laf edemeyecek sana ettirmeyecem çünkü sen benim abimsin, hocamsın. sevgilerimle ve saygılarımla


   Gönderen

   b.p
   

  18.5.2009

     DİLERİM ETTEN NEFESTEN VİRÜSLERİ ALTEDEBİLECEĞİMİZ ZAMANLAR YAKINLARDA GELECEK! SN ODABAŞI, İNANIN YAŞADIĞINIZ ZORLUKLARLA SİZ YALNIZ DEĞİLSİNİZ. BELKİ AYNI YOĞUNLUKTA BİR SİYASİ ÇARMIHA HENÜZ TAM GERİLEMESEKTE, ÇİRKİN ÖRDEK YAVRULUĞU BAŞKA BİR TENEFÜS BİÇİMİDİR HAYATIN. TAZİK BEYİNLER TIKANIKLIĞA LAZIM. EFEKTLİ ŞİŞME BİR TAZİK DEĞİL ELBETTE ZATEN O BİR KENDİNDEN TEPKİME... BİR TÜRLÜ BAZI SİYASİ SAPLANTILARINDAN AYIKLAYAMADIĞIM BİR DOSTUM Kİ (OMUZ OMUZAYIZDIR) YİNE DE. O GÜN SİZİ TV DE İZLEYİP EPEY İKNA OLDUĞUNA GÖRE DAHA NEYİN HAYIFI BU. NE MUTLU ANARAŞİZMİ OLANA...:) SELAMLAR...


   Gönderen

   neylan yılmaz
   ankara

  18.5.2009

     Dünya üç-beş bilgisizin elinde Onlarca her bilgi kendilerinde Üzülme, eşek eşeği beğenir Hayır var sana kötü demelerinde Hayyam Bir nehrin tükenişine değil, bir okyanusun coşmasına benzer şair yüreğinin taşması. İç dökümüzünü, içimiz burkularak okuduk... Onca yanlışı, yanılgıyı düzeltti yazdığınız kitaplar, bir mısranız bin can oldu suskun yüreklere. Epeğri bi yolu düze çektiniz daha ne olsun, yüreğinize sağlık olsun... Herkese doğru insan olmak, bir eğrilik olduğunun göstergesidir, Hayyam'ın dediği gibi hayır var sana kötü demelerinde... Sevgimle...


   Gönderen

   mavi
   ...

  18.5.2009

     Sewgili yılmaz ODABAŞI, yüce türk milleti adına hacklenen siteniz için ilk defa "türk"olmaktan şuan utanç duyduğumu belirtmek istiyorum.hangi türk böyle bir talepte bulunmuş??? ırkçılık yapmaktan "ÖNCE İNSAN" olmalarını unutmuş bu zawallı,örümcek beyinli yaratıklar sizi web siteyi hacklemekle yıkabileceklerini mi sanıyorlar!!! komik we aşağılık bir tawır sergiliyorlar.insan olmayı hiç bir zaman becerememiş bu zawallı zihniyetin siteyi hackleyince yüzünde ancak yawşak bir gülümseme dışında hiç birşey olamaz,cesurlukları bu kadar... üstad,sizi web siteyle tanımadım dediğiniz gibi sizde bu siteyle war olmadınız.kitaplarınız başucumda,bana aydın kişiliğinizi yansıtıyor.sizin sayenizde karanlıkları aşıyoruz.. gazetede yazılarınızı okumak için gün sayıyor we aynı günlerde çıkacak olan şiir albümünüz için sabırsızlanıyorum.. iyi ki warsınız... Bu ırkçı faşistlere inat,ben (yani şu yüce türklerden biri olarak) sizin gibi aydın bir kişiliğin karşısında saygıyla eğiliyorum.. "NE MUTLU "İNSANIM" DİYENE"...


   Gönderen

   ayşe aydın
   fatsa

  18.5.2009

     yılmaz abi merhaba...yazdıklarının her kelimesine katılıyorum.senin bir canın bir ceketin yok sadece...ardında seni çok seven,seninle aynı düşünen, insan olabilme sanatını tamamlamış GERÇEK İNSANLAR ve GERÇEK KOCAMAN BİR TOPLULUK var.


   Gönderen

   Odabaşı sevenleri
   Hatay

  18.5.2009

     Kendi kimliğiyle var olamaktan aciz olan hacker kardeşim,bizi ne senin gibler nede başka bir güç, Yılmaz Odabaşı'ndan ve ürettiklerinden alıkoyamaz...Bunu öylece bilin... DÜŞMEMEK GÖRMEKSE, GÖRDÜĞÜM DÜŞMEDİĞİMSE; BÜYÜYELİM,BÜYÜYELİM O BÜYÜMEK BİTMESİN!


   Gönderen

   Serda
   

  17.5.2009

     İnanın, güzel günler göreceğiz çocuklar; demişti Nazım usta, biz ne çok inandık ona ve bu inançla hep bir umut yaşamaya adadık kendimizi. Ama bugün bu barbar saldırıyı yapan ezik zihniyetlerin adına utanmaktan başka bir şey düşmedi payıma. Sadece kendileri için düşünce ve ifade özgürlüğü olduğunu sanan bu şarlatanların adına ne çok utanıyorum bilemezsiniz. Düşüncelerini ifade etme şekilleriyle bile bizlerden kolayca ayrılan, insanca düşünmeyi başaramayan bu insancıklar adına ne çok utanıyorum! Bu ülkeye ömrünü halkların kardeşliğine adamış, barış ve aşk üzerine şiirler yazan bir şair mi yoksa barış ortamına sürekli gölge düşürmeye çalışan ve fikirlerini birilerine barbarlıkla dayatmaya çalışan bu insancıklar mı daha çok zarar verir? sormadan edemiyor insan.


   Gönderen

   Muzaffer Keten
   Eskişehir

  17.5.2009

     Hacker Müslim; ya da adın her ne haltsa! Anladık; sen teknolojinin kullanıcısı ya da üreticisi değil, teknolojinin faresisin! Anladık; sen ırkçı bir faşistsin! Sen romanların, şiirlerin uzağında ve çağın dışında kalmış bir yobazsın! Sen;Türk-Müslüman; şablonuna yatırılmış, dışarı çıkması olanaksız görünen basit bir insansın. Kendine yaraşır şekilde vur-kaç yöntemini kullandığın için de kalleşsin! Her ne olursan ol, kim olursan ol ama tutup bu siteye yüce Türk milleti adına tarafımdan el konulmuştur deme! Çünkü ben de bir Türküm ama senin gibilerle yolum hiçbir yerde kesişmez. Sana bu görevi kim verdi? Kimi temsil ediyorsun? Yargıç mısın, savcı mı; polis misin, jandarma mı; başbakan mısın, cumhurbaşkanı mı? Bir toplumu nasıl temsil edebilirsin? Bütün Türkler adına konuşmak veya karar vermek sana mı kaldı? Bu site teknolojiye yenilebilir ama sen gelip bizim raflarımızdaki Yılmaz Odabaşı kitaplarına da el koyabilir misin? Nazımı hangi hakim yargıladı, Sabahattin Aliyi kim öldürdü biliyor musun? Thomas Moore nin celladı kimdi, Orhan Kema;i kim sürgüne gönderdi biliyor musun? Nereden bileceksin? Ama tarih yargıçlarla, cellatlarla, saldırganlarla ilgilenmez. Diğerleri gibi silinecek ve unutulacaksın; Bu dünyadan geçip gittiğini yıllar sonra kimse hatırlamayacak. Ama Yılmaz Odabaşı yapıtlarıyla hep kalacak. Sakın beni temsil etmeye kalkma ey alçak!..


   Gönderen

   mehmet eren
   kızıltepe

  17.5.2009

     Yilmaz Abi sen puştları haklarsın.. bu hamamböcekleri belki bu siteyi çökertebilirler. Ama beyinlerimiz nasıl çökertecekler? bırak onlar kendi karanlıklarında debelensinler. Hewlerposta yazacak olmana çok sevindim abi... umarım diğer aydınlarımızda bu güney kardeşlerimize uzatığınız kardeşlik elini örnek alır, savaş borazanlığını bırakırlar. Çalışmalarında başarılar.


   Gönderen

   Ali ayabakan
   Ankara

  17.5.2009

     Hocam bence pes etmeyin bu portalın script'inde açıklar var anladığım kadarıyla çünki indexi değiştiremiyorlar..php hazır portallar deneyebilirsiniz...saygılar..


   Gönderen

   BURCU BEKTAŞ
   istanbul

  16.5.2009

     anlamak zor , sizi anlamayanı...dünyaya kucak açmanın, her halkı her milleti, her vatanı sevmenin nesi kötü.. özgürlüğü, ayırt etmeden gönül vermeyi..ağlamayı gülmeyi bilmeyi anlatmanın nesi kötü...bu siteyi hackleyenlerle aynı vatanda yaşadığım için utanıyorum.. dünyaya at gözlügüyle bakanlarla beraber soluduğum için utanıyorum..herkesin sizi anlayabildiği bir dünya dileğiyle..


   Gönderen

   ersin gülpınar
   ankara

  16.5.2009

     merhaba abi,ve tüm okurlar.Bu siteyi hacklemeyle çalışan taş kafalı: herşey yerli yerinde merak etme. kitaplar dolabımızda, dizeler yüreğimizde, şairler yanımızdadır.Ama sen hala bunu anlayamadın bir türlü taş kafalılığın yüzünden, algılama yetersizliğinin yüzünden, nefretin bir parçası olman yüzünden, serseriliğinin yüzünden, kabadayığının yüzünden,kimliksizliğinin yüzünden, kişiliksizliğin yüzünden... Bir parça onurla yaşasaydın herhalde böyle kaçarak,korkarak dövüşmezdin...

Toplam mesaj sayısı: 1242

Sayfa: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89]

     Yılmaz Odabaşı resmi web sitesi ® 2007